Meeskond

Meeskond

Andres Simuland Tegevjuht
E-mail:andres.simuland@metus.ee
Telefon:+372 678 8030
Jüri Sorokin Logistikajuht
E-mail:jyri.sorokin@metus.ee
Mobile:+372 5690 1318
 
Mihkel Moks Tootmisjuht
E-mail:mihkel.moks@metus.ee
Mobile:+372 5347 6825
Urmet Arm Eritootmise ja hankejuht
E-mail:urmet.arm@metus.ee
Mobile:+372 518 6549
 
Siim Maasikamäe Müügijuht (Soome, Eesti)
E-mail:siim.maasikamae@metus.ee
Mobile:+372 5559 8192
Annika Ojasild Müügijuht, teras (Rootsi, Norra)
E-mail:annika.ojasild@metus.ee
Mobile:+372 5668 6367
 
Mihkel Kiisel Müügijuht, alumiinium (Rootsi, Norra)
E-mail:mihkel.kiisel@metus.ee
Mobile:+372 514 0658
Alvin Renno Projektijuht (Rootsi, Norra)
E-mail:alvin.renno@metus.ee
Telefon:+372 5865 0510
 
Risto Raus Projektijuht (Rootsi, Norra)
E-mail:risto.raus@metus.ee
Mobile:+372 5340 5255