Meeskond

Meeskond

Andres Simuland Tegevjuht
E-mail:andres.simuland@metus.ee
Telefon:+372 678 8030
Jüri Sorokin Logistikajuht
E-mail:jyri.sorokin@metus.ee
Mobile:+372 5690 1318
 
Paavo Prii Terase tehase tootmisjuht
E-mail:paavo.prii@metus.ee
Mobile:+372 5886 2883
Urmet Arm Alumiiniumi tehase tootmisjuht
E-mail:urmet.arm@metus.ee
Mobile:+372 518 6549
 
Aivar Unga Müügijuht (Soome, Eesti)
E-mail:aivar.unga@metus.ee
Mobile:+372 506 3550
Siim Maasikamäe Müügijuht (Soome, Eesti)
E-mail:siim.maasikamae@metus.ee
Mobile:+372 5559 8192
 
Heigo Sulaoja Projektijuht (Soome)
E-mail:heigo.sulaoja@metus.ee
Mobile:+372 5331 4292
Janno Vene Projektijuht (Eesti)
E-mail:janno.vene@metus.ee
Mobile:+372 5343 0501
 
Peeter Kostla Projektijuht (Soome)
E-mail:peeter.kostla@metus.ee
Mobile:+372 5649 1657
Annika Ojasild Müügijuht, teras (Rootsi, Norra)
E-mail:annika.ojasild@metus.ee
Mobile:+372 5668 6367
 
Mihkel Kiisel Müügijuht, alumiinium (Rootsi, Norra)
E-mail:mihkel.kiisel@metus.ee
Mobile:+372 514 0658