Tiimimme

Tiimimme

Aivar Unga Myyntipäällikkö (Suomi, Viro)
Sähkoposti:aivar.unga@metus.ee
Mobile:+372 506 3550
Siim Maasikamäe Myyntipäällikkö (Suomi, Viro)
Sähkoposti:siim.maasikamae@metus.ee
Mobile:+372 5559 8192
 
Peeter Kostla Projektipäällikkö (Suomi)
Sähkoposti:peeter.kostla@metus.ee
Mobile:+372 5649 1657
Annika Ojasild Myyntipäällikkö, teräs (Ruotsi, Norja)
Sähkoposti:annika.ojasild@metus.ee
Mobile:+372 5668 6367
 
Mihkel Kiisel Myyntipäällikkö, alumiini (Ruotsi, Norja)
Sähkoposti:mihkel.kiisel@metus.ee
Mobile:+372 514 0658
Andres Simuland Toimitusjohtaja
Sähkoposti:andres.simuland@metus.ee
 
Jüri Sorokin Logistiikko
Sähkoposti:jyri.sorokin@metus.ee
Mobile:+372 5690 1318
Mihkel Moks Tuotantopäällikkö, teräs
Sähkoposti:mihkel.moks@metus.ee
Mobile:+372 5347 6825
 
Urmet Arm Tuotantopäällikkö, alumiini
Sähkoposti:urmet.arm@metus.ee
Mobile:+372 518 6549